Teatr wyrośnie na grządce

wtorek 29 czerwca 2021
  • fot. AstaShow photo
    fot. AstaShow photo
  • fot. AstaShow photo
    fot. AstaShow photo
Kiedy: 
  • sobota 3 lipca 2021 - niedziela 29 sierpnia 2021
Gdzie: Katowice
Letni Ogród Teatralny od lat przyciąga małych i dużych fanów sztuki. W te wakacje na najmłodszych widzów będzie czekać 9 spektakli. Na scenie pojawi się m.in. Kopciuszek, skrzat Kacperek, Szewczyk Dratewka, Tymoteusz i Psiuńcio.

W wakacyjne soboty i niedzielne wieczory w ramach LOT będą odbywać się spektakle teatralne dla dorosłych, kabarety i koncerty. Jak co roku nie zapomniano o najmłodszej publiczności. Program „Letniej Grządki Teatralnej” prezentuje się naprawdę ciekawie.

Teatr z całej Polski

Spektakle dla dzieci zaprezentują: Śląski Teatr Lalki i Aktora Ateneum i Teatr Rawa z Katowic, Teatr CoNieco z Białegostoku, Teatr Gry i Ludzie z Katowic, TeatRyle i Teatr Animacji z Poznania, Teatr Lalki i Aktora z Wałbrzycha, Teatr Dzieci Zagłębia z Będzina oraz Teatr Lalek Banialuka z Bielska-Białej. Repertuar znajdziecie na stronie Teatru Korez.

Letnia Grządka Teatralna będzie odbywać się w każdą niedzielę lipca i sierpnia o godz. 15 na scenie ustawionej w podcieniach instytucji Katowice Miasto Ogrodów w Katowicach (ul. Ligonia). Wstęp jest wolny, ale w związku z sytuacją epidemiologiczną obowiązują bezpłatne wejściówki wydawane w kasie Teatru Korez. Dopuszczalne są ewentualne rezerwacje telefoniczne, z obowiązkiem odbioru wejściówek w terminie wyznaczonym podczas rozmowy. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

Kategoria: Wydarzenia