Lato na sportowo

poniedziałek 5 lipca 2021
Kiedy: 
  • poniedziałek 5 lipca 2021 - wtorek 31 sierpnia 2021
Bezpłatne zajęcia z tenisa plażowego, szkoła jazdy na pumptracku, ścianka wspinaczkowa, zumba czy basen - to propozycja na aktywne wakacje w mieście. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy z elementami języka angielskiego.

W ramach „Akcji Lato” Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej przygotowało propozycję na aktywne wakacje w mieście. Oferta to wiele bezpłatnych zajęć, z których mogą skorzystać dzieci, młodzież oraz rodziny.

Bezpłatny basen, ścianka, angielski

Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się m.in. dwugodzinne maratony z zumbą, warsztaty tenisa plażowego, podstawy bezpiecznego wspinania na ściance wspinaczkowej (wiek 5-16 lat), nauka jazdy na hulajnodze, rolkach i deskorolkach po torze pumptrack. Dla dzieci (4-16 lat) w Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria III będą odbywać się gry i zabawy z językiem angielskim. Dodatkowo przez całe wakacje w Nemo – Świat Rozrywki dzieci i młodzież z dąbrowskich szkół będą mogły korzystać z bezpłatnego dwugodzinnego pływania od poniedziałku do soboty. Do 13. roku życia dziecko obowiązkowo z opiekunem, który otrzyma 20 proc. zniżki.

Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy. Pełny plan wydarzeń znajdziecie na stronie Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje warto wybrać się do kina. Na dużym ekranie zadebiutują m.in. „Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności” oraz „Raya i ostatni smok”. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmowych propozycji. Zerknijcie.

Luca, królik, smok, piraci i mustangi – kinowe premiery