Elfinki - kino dla najmłodszych

poniedziałek 5 lipca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 10 lipca 2021 - niedziela 11 lipca 2021
Szalone przygody, humor i mądre przesłanie – to wszystko znajdziecie w uroczej animacji „Elfinki”. Skrzaty zmiękczą nawet najbardziej zatwardziałe serce. Na małych kinomanów przed seansem czekają quizy i zagadki do rozwiązania.

„Elfinki” to propozycja kinowa dla najmłodszych widzów (od 4. roku życia). To ciepła opowieść o małych istotkach, które od ponad 200 lat żyły pod ziemią, ukrywając się przed ludźmi. Ale pewnego dnia elfinka Elfie, nie może już dłużej znieść ciasnoty i braku światła dziennego. Wraz z dwoma towarzyszami wychodzą na powierzchnię ziemi w poszukiwaniu czegoś nowego. Tam spotka ich wiele zabawnych przygód oraz przyjaźń z wyjątkową osobą - cukiernikiem Theo. To wszystko przypomni Elfinkom o ich prawdziwym celu w życiu: pomaganiu innym.

Animację możecie zobaczyć 10 i 11 lipca o godz. 10.30 w kinach Helios. Przygotowano promocyjne ceny biletów. Czeka na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz", w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów (14,90 zł) są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym przez Was seansem. Na Śląsku kina Helios znajdziecie w: Bielsku-Białej (ul. Mostowa 5), Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Sosnowcu (ul. Modrzejewska 32B) i w Żorach (ul. Katowicka 10).

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

W wakacje warto wybrać się do kina. Na dużym ekranie zadebiutują m.in. „Mustang z Dzikiej Doliny: droga do wolności” oraz „Raya i ostatni smok”. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie filmowych propozycji. Zerknijcie.

Luca, królik, smok, piraci i mustangi – kinowe premiery