Śniadania nad jeziorem

poniedziałek 12 lipca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 17 lipca 2021 - sobota 28 sierpnia 2021
Gdzie: Tychy
To kolejna śniadaniowa propozycja. W malowniczym otoczeniu Jeziora Paprocańskiego będzie można smacznie zjeść i ciekawie spędzić czas. Dla najmłodszych uczestników przygotowano m.in. jogę, kącik zabaw sensorycznych, malowanie buziek, trening ju-jitsu.

Co dwa tygodnie będzie można zjeść pyszne śniadanie, skorzystać ze strefy chilloutu i atrakcji dla dzieci nad Jeziorem Paprocany. W programie „Tyskiego śniadania” znalazły się m.in. bezpłatne konsultacje protetyka słuchu, porady psiego behawiorysty, warsztaty szycia, chińska gimnastyka lecznicza, medytacja czy zajęcia taneczne. Dzieciom spodoba się czytanie książeczek w kąciku literackim, zajęcia jogi, malowanie buziek, animacje oraz zabawy sensoryczne na kocu. Nie zabraknie ciekawych tematów, jak świat pszczół. Uczestnicy śniadania będą mogli posłuchać, jak zbudowany jest ul czy też plaster miodu.

Najbliższe śniadanie już 17 lipca w godz. 10-13 nad jeziorem Paprocany w Tychach (ul. Parkowa 17). Kolejne wydarzenia odbędą się: 31 lipca, 14 sierpnia i 28 sierpnia. Informację znjadziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Macie wrażenie, że Wasze śniadania są nudne? Jajecznica, kanapki lub zupa mleczna z płatkami z marketu z dużą ilością cukru... Warto urozmaicić rodzinną dietę i spróbować czegoś nowego, co jednocześnie będzie zdrowszą alternatywą dla znanych przepisów. 

Pomysły na pożywne i smaczne śniadania