Wirtualne atrakcje i podróż w czasie

piątek 16 lipca 2021
 • fot. Europa Centralna
  fot. Europa Centralna
 • fot. Europa Centralna
  fot. Europa Centralna
 • fot. Europa Centralna
  fot. Europa Centralna
 • fot. Europa Centralna
  fot. Europa Centralna
Kiedy: 
 • piątek 16 lipca 2021 - sobota 17 lipca 2021
Gdzie: Gliwice
Lot w przestworzach, wspinaczka wysokogórska, a może spacer nad przepaścią? W tym tygodniu w Centralnie Fajnej Letniej Strefie będzie można spędzić wakacje z adrenaliną i wirtualną rzeczywistością. Zaplanowano również największą prywatkę w plenerze.

Centralnie Fajna Letnia Strefa znajduje się przy Europie Centralnej w Gliwicach. Przez całe wakacje odbywać się tu będą liczne wydarzenia i atrakcje. Aż do 19 września rodziny odwiedzające tę strefę będą mogły wypocząć, zjeść, wziąć udział w ciekawych warsztatach, a nawet obejrzeć film. Dodatkowo w każdy weekend zaplanowano inne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Prywatka pod gwiazdami

W piątkowy wieczór 16 lipca Centralnie Fajną Letnią Strefę wypełnią dźwięki szalonych lat 80. Charakterystyczne stroje i fryzury z tego okresu nadadzą całej imprezie niepowtarzalny klimat, a profesjonalni instruktorzy przypomną uczestnikom parę tanecznych kroków i zaproszą do wspólnej zabawy. Oryginalne stylizacje są jak najbardziej mile widziane.

Zabawa w wirtualnej rzeczywistości

W sobotę 17 lipca, w strefie królować będą nowe technologie. W specjalnej Strefie VR pojawią się stanowiska, które zarówno najmłodszym, jak i dorosłym dostarczą niezapomnianych wrażeń. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie można zdobywać górskie szczyty bez asekuracji czy podziwiać świat z góry podczas lotu w specjalnym kombinezonie. Nie zabraknie też gier dla miłośników sportów walki i westernowych strzelanek na Dzikim Zachodzie. Dzięki wirtualnej rzeczywistości będzie też można wybrać się na spacer na wysokości 80 pięter.  Dla tych, którzy wolą twardo stąpać po ziemi, przygotowano aplikacje do zabaw zręcznościowych oraz kreatywnych.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Szczegółowy harmonogram imprez znajdziecie na stronie Europy Centralnej.

Europa Centralna mieści się przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach.

Kategoria: Wydarzenia