Tomek i Przyjaciele na dużym ekranie

czwartek 30 grudnia 2021
Kiedy: 
  • niedziela 2 stycznia 2022
Co powiecie na niedzielny poranek z małą, uśmiechniętą lokomotywą? Najnowsze przygody Tomka i jego przyjaciół będziecie mogli zobaczyć w kinie Helios. Seans poprzedzą konkursy i zabawy.

W niedzielę, 2 stycznia, w ramach Filmowych Poranków dzieci zobaczą film pt. „Tomek i Przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!" cz. 1. Animowany serial opowiada o przygodach niebieskiego parowozu, który codziennie uczy się czegoś nowego.

Seans z atrakcjami

Przed projekcją filmów dzieci mogą wziąć udział w konkursach i zabawach prowadzonych przez animatora. Na najmłodszych czekają również  – Łamigłówki HelioSówki. Każdy uczestnik Poranka otrzyma kartę, na której będzie zdobywał pieczątki za rozwiązane zagadki i udział w konkursach. Za 8 zdobytych pieczątek czeka odznaka HelioSówki. Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Po filmie na najmłodszych czekają balonowe upominki.

„Tomek i Przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!" będzie można zobaczyć 2 stycznia o godz. 10.30 w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Przygotowano promocyjne ceny biletów. Czeka na Was najnowsza oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz", w ramach której najkorzystniejsze ceny biletów (14,90 zł) są dostępne na co najmniej 3 dni przed planowanym przez Was seansem.

 

Kategoria: Wydarzenia