Magia, dmuchańce i kolejka na pikniku

poniedziałek 26 lipca 2021
  • fot. mat. UM Katowice
    fot. mat. UM Katowice
Kiedy: 
  • sobota 31 lipca 2021
Gdzie: Katowice
Piknik rodzinny to okazja do spędzenia wolnego czasu zdrowo i sportowo. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci m.in. pokaz magika, szalonego naukowca, salon kolorowych fryzur, minigolf, dmuchańce, warsztaty i pokazy sztuczek cyrkowych.

Piknik odbędzie się w dwóch lokalizacjach na Rynku w Katowicach i w Parku Powstańców Śląskich. Impreza zostanie podzielona na strefy tematyczne: zdrowie, kultura, zabawa, ekologia oraz inne. Wśród atrakcji, każdy znajdziecie coś dla siebie. Najmłodszym spodoba się pokaz magika, szczudlarze, żongler, szalony naukowiec i wybuchowa kuchnia, okulary VR. Nie zabraknie malowania twarzy, zamykania w bańce mydlanej, festiwalu kolorów, ekogadżetów, balonowych zwierzaków, małego co nieco czy też przejażdżki kolejką elektryczną. Rodzinnie będzie można sprawdzić się w wyścigu w workach albo w miasteczku sportowym. W strefie zdrowia (na Rynku) uczestnicy zobaczą m.in. pokaz pierwszej pomocy, bezpłatnie zrobią badania (cholesterolu, glukozy i ciśnienia krwi).

Impreza odbędzie się na katowickim Rynku i w Parku Powstańców Śląskich 31 lipca w godz. 12-19. Dokładny plan wydarzenia znajdziecie na stronie Urzędu Miasta Katowice.

Kategoria: Wydarzenia