Niesamowite samochody i festiwal food trucków

poniedziałek 26 lipca 2021
  • fot. archiwum zdjęć FB Row Car Show
    fot. archiwum zdjęć FB Row Car Show
Kiedy: 
  • piątek 6 sierpnia 2021 - niedziela 8 sierpnia 2021
Gdzie: Rybnik
Podczas Row Car Show każdy znajdzie coś dla siebie. Fani motoryzacji - piękne i szybkie samochody, ulicznego jedzenia - food trucki z całej Polski, a najmłodsi - dmuchańce, malowanie buziek oraz konkursy i zabawy.

To pierwsza edycja Zlotu Samochodów Tuningowanych w Rybniku. Impreza rozpocznie się już w piątek 6 sierpnia Festiwalem Żarcia. Będzie można skosztować m.in. węgierskich langoszy, meksykańskiego burrito, tajskiego pad thai, greckiej pity, hiszpańskich churros, belgijskich frytek, chińskich pierożków dim sum, amerykańskich burgerów oraz polskich owoców w czekoladzie. Od soboty fani motoryzacji będą mogli podziwiać prawdziwe perełki. Podczas Row Car Show zaprezentuje się ponad 120 samochodów. Dzieciom spodoba się zabawa na dmuchańcach, malowanie buziek oraz konkursy i zabawy.

Żarciowozy oraz niesamowite samochody zaparkują w Kampus Park w Rybniku. Jedzenie będzie serwowane 6 sierpnia w godz. 15-21, 7 sierpnia w godz. 12-21 i 8 sierpnia w godz. 12-20. Row Car Show odbędzie się 7-8 sierpnia w godz. 12-20. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia