Twórcza zabawa dla całej rodziny

środa 28 lipca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 8 sierpnia 2021 - niedziela 22 sierpnia 2021
Gdzie: Tychy
Improwizowana akcja twórcza, teatralna gra terenowa i rodzinne warsztaty – zapowiada się świetna zabawa z Teatrem Małym. Wspólnie razem z dziećmi poćwiczycie wyobraźnię, kreatywność i razem spędzicie czas.

Teatr Mały Tychy na czas wakacji przygotował przestrzeń, gdzie w każdą niedzielą prowadzone są tematyczne warsztaty i spotkania dla rodzin - „Dzieciniec Teatralny”. W sierpniowym repertuarze znalazła się „Sztuka bycia nieprzygotowanym – rodzinna improwizowana akcja twórcza” (8 sierpnia, godz. 12-14). Podczas zajęć potrzebna będzie wyłącznie wyobraźnia. Kolejną propozycją jest „Co w kulisie piszczy – rodzinna, teatralna gra terenowa” (15 sierpnia). Zabawa będzie miała charakter „escape room”. W kulisach i nie tylko na uczestników będą czekać niełatwe zadania do rozwiązania. „Jaką rolę odegrasz w teatrze świata – rodzinne warsztaty teatralne” (22 sierpnia) to z kolei kreatywna zabawa dla całej rodziny (rodziców, dziadków, opiekunów z dziećmi w różnym wieku). Mali i duzi odkryją świat żywiołów. Dowiedzą się m.in. jaką moc ma kropla wody czy też jaka siła tkwi w ziarenku piasku.

Zajęcia odbędą się na dziedzińcu Teatru Małego Tychy (ul. ks. kard. Augusta Hlonda 1): 8, 15 i 22 sierpnia w godz. 12-14. Wstęp wolny. Na grę terenową obowiązują zapisy: maciej.gorski@teatrmaly.tychy.pl. W treści maila należy podać: imię i nazwisko, ilości zgłaszanych osób oraz godziny przybycia (do wyboru: 12:00, 12:30, 13:00). Informację o Dziecińcu Teatralnym znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb lub stronie Teatru.

Kategoria: Wydarzenia