Czerwony Autobus przywiezie świetną zabawę

piątek 30 lipca 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 31 lipca 2021 - niedziela 29 sierpnia 2021
Gdzie: Sosnowiec
Minidisco, tańce, animacje dla dzieci, warsztaty drukowania 3D, bańki mydlane, pokaz chodzenia na szczudłach, monocykl – i wiele innych atrakcji dotrze do dzieci dzięki Czerwonemu Autobusowi. Zerknijcie.

W sierpniowe weekendy na ulice Sosnowca wyjedzie Czerwony Autobus, a dokładnie Jelcz M11 wyprodukowany w latach osiemdziesiątych. Oklejony symbolami Sosnowca - postaciami Jana Kiepury, Poli Negri, Włodzimierza Mazura, maskotką Zuzią oraz logotypami miasta i akcji „Bliżej Siebie” będzie przewoził animatorów do różnych miejsc.

Balony, bańki i zabawy z chustą

Na miejscu na dzieci będzie czekać minidico, tańce, kącik malucha, modelowanie balonów, pokazy baniek mydlanych, malowanie na streczu, zabawy z chustą, quizy, zagadki i konkursy. W soboty (31 lipca, 7, 14 i 21 sierpnia) oraz na zakończenie akcji w niedzielę (29 sierpnia) po animacjach zagra Sosnowiecka Orkiestra Dęta. Z kolei w 21 oraz 29 sierpnia odbędą się również warsztaty i pokazy drukowania 3D. W planach jest także specjalny pokaz, m.in. chodzenia na szczudłach, żonglowanie (piłkami, obręczami, maczugami), talerze cyrkowe, monocykl.

Autobus będzie jeździł po Sosnowcu w weekendy od 31 lipca do 29 sierpnia. Szczegółowy rozkład jazdy znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia