Poznaj lepiej swoją klasę w teatrze

wtorek 17 sierpnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 września 2021 - środa 15 września 2021
Gdzie: Gliwice
Zbliża się rok szkolny. Po okresie zdalnej nauki warto pomyśleć o integracji dzieciaków. Świetną propozycją jest „Akcja integracja na Teatralnym Placu Zabaw”. Podsuńcie pomysł wychowawcy. Zajęcia są bezpłatne.

Czas zdalnej nauki nie sprzyjał kontaktom z rówieśnikami w szkole. Dlatego warto wrzesień rozpocząć od integracji. Teatr Miejski w Gliwicach przygotował plenerowe zajęcia na Teatralnym Placu Zabaw. Poprzez aktorskie zabawy dzieci poznają się lepiej oraz poćwiczą współpracę w grupie. Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych. Scenariusz dopasowany jest do wieku uczestników i poziomu kształcenia.

Obowiązują zapisy

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: edukacja@teatr.gliwice.pl. W treści maila należy podać nazwę szkoły, klasę, ilość uczniów, imię i nazwisko nauczyciela i nr telefonu nauczyciela. Teatr oddzwoni, aby zaproponować konkretny termin zajęć. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia będą odbywać się w terminach od 6 do 15 września w Teatrze Miejskim w Gliwicach (ul. Nowy Świat 55-57). Czas zajęć to jedna godzina. Udział jest bezpłatny. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną przeniesione do budynku. Informację znajdziecie na stronie teatru.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?