Spotkaj się z Muminkami

poniedziałek 23 sierpnia 2021
Kiedy: 
  • sobota 28 sierpnia 2021
Gdzie: Katowice
W podróż do Doliny Muminków najmłodszych zabierze Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana. Widzowie podczas spektaklu zbadają sprawę zagadkowego nakrycia głowy. Wstęp bezpłatny.

Spektakl w wykonaniu Teatru Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana w Będzinie organizowany jest w ramach projektu „Dębowa Scena 2021”. Małym i dużym widzom z pewnością spodobają się przygody sympatycznych mieszkańców Doliny Muminków.

Zagadka kapelusza

Właśnie przyszedł czas przebudzenia się z zimowego snu. Tego dnia w domu Muminka zjawili się serdeczni przyjaciele rodziny, ale także goście, którzy - jak się okazuje - nie zawsze mają dobre zamiary. I pewnie to byłby zwykły dzień spędzony na zabawach przed domem, gdyby nie pewien tajemniczy kapelusz, który spadł z nieba lub nie wiadomo skąd.

Sprawę kapelusza będziecie mogli zbadać już 28 sierpnia o godz. 16 w MDK „Koszutka” filia „Dąb” (ul. Krzyżowa 1) w Katowicach. Bezpłatne wejściówki są do odbioru w sekretariacie filii Dąb (w godz. 8-16), możliwa jest rezerwacja telefoniczna pod numerem 608549089. Liczba miejsc ograniczona. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia