Koncert, przedstawienie i warsztaty na festynie

poniedziałek 23 sierpnia 2021
Kiedy: 
  • sobota 28 sierpnia 2021
Gdzie: Katowice
Interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, koncert, malowanie twarzy, dmuchańce, kuglarz, pokaz kulinarny, a także warsztaty: barwienie tkanin czy budowanie skrzydlatych hoteli - m.in. takie atrakcje czekają na festynie rodzinnym.

Integracyjny Festyn Rodzinny to ciekawa propozycja na zakończenie wakacji. W programie liczne atrakcje, animacje dla dzieci, kreatywne warsztaty dla rodzin i dawka dobrej muzyki.

Muzyka na żywo i animacje

Najmłodszym spodoba koncert Klaudii Lewandowskiej (godz.15-16). Przedstawienie z muzyką na żywo inspirowane jest bajkami i literaturą dziecięcą. W Animacyjnej Strefie Bajtla (godz. 16-19) dzieci znajdą magiczny dmuchaniec, gry i zabawy, malowanie twarzy, kuglarza i inne niespodzianki. O dobrą zabawę zadba Luficik na Korbkę.

Małe co nieco z Vegeneratem

Niebanalny pokaz kulinarny poprowadzi Przemek Ignaszewski – Vegenerat Biegowy (godz. 17-18). Opowie, jak przeszedł drogę od grubasa do ultrasa. Podzieli się również inspiracjami biegowymi i kulinarnymi. Dodatkowo Wegetariański Food Tent przygotuje smaczny chłodnik litewski.

Ekowarsztatownia

Festyn to również liczne plenerowe stanowiska warsztatowe rozlokowane w przestrzeni Parku Boguckiego (godz. 16-18). W programie: tworzenie leśnych obrazów z żywych roślin, jak sukulenty, mech itp. w drewnianej oprawie, ekokosmetyki czyli domowe SPA, leśne barwienie wiedźminki – barwienie tkanin, ubrań naturalnymi pigmentami, budowanie schronów dla nietoperzy, domków dla zapylaczy (skrzydlate hotele). Na zajęcia obowiązują zapisy pod numerem tel. 32 2030517 wew. 2.

Festyn odbędzie się 28 sierpnia w Parku Boguckim w Katowicach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia