Strażak Sam na żywo

środa 25 sierpnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 14 listopada 2021
Gdzie: Bytom
Dzielny Strażak Sam wraz z przyjaciółmi z Pontypandy przyjeżdża do Polski. Przygody bohaterów kultowej bajki będzie można zobaczyć podczas muzycznego spektaklu. Widowisko to kolorowe kostiumy, scenografia, piosenki i aktywny udział dziecięcej publiczności.

Spektakl jest polską wersją międzynarodowego przeboju teatralnego, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 250 tys. widzów w całej Europie. Opowieść, jak dzielny Strażak Sam ratuje cyrk to wyjątkowa okazja spotkania przez dzieci bajkowych bohaterów z ulubionego serialu.

Zabawa i nauka

Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, kolorowe kostiumy, wspaniała scenografia, zapewniają intensywne przeżycia i angażują małych widzów do aktywnego udziału w spektaklu. Dzieci bawią się i jednocześnie uczą się, jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak się przed nim bronić oraz jak mu zapobiegać. Mali widzowie dowiadują się, jak ważna jest praca zespołowa, zaufanie, odpowiedzialność, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych. W polskiej wersji głów postacią użyczą: Strażak Sam - Tomasz Błasiak; Norman - Brygida Turowska; Penny - Milena Staszuk; Steele - Stefan Knothe; Elvis - Łukasz Talik.

Spektakl będzie można zobaczyć 14 listopada o godz. 10 lub o godz.12.30 w Bytomskim Centrum Kultury. Ceny biletów zaczynają się od 55 zł. Można je zakupić online.

Kategoria: Wydarzenia