Warsztaty renowacji koników na biegunach

czwartek 2 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 18 września 2021
Gdzie: Katowice
„Zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze rozbawi” - konik na biegunach. Stoi zapomniany w Waszej piwnicy lub na strychu? Wspólnie z pracownikami Śląskiego Teatru Lalki i Aktora Ateneum możecie dać mu drugie życie.

Kreatywne warsztaty poprowadzi Szymon Gawlik – rzemieślnik teatralny oraz Piotr Olesiński – stolarz. To świetna okazja aby zapomniani towarzysze dzieciństwa zyskali drugą młodość. Drewniane rumaki odzyskają dawny blask i będą służyć dzieciom czy też wnukom. Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych i rodzin z dziećmi. „Z uwagi na to, że podczas zajęć będziemy wykorzystywać specjalistyczny sprzęt i być może wasze zabawki wymagają dodatkowego pobytu w pracowni plastycznej prosimy o dostarczenie ich do Teatru do dnia 10 września żeby pracownicy mogli zdiagnozować ich stan i być może przeprowadzić operacje” -podkreślają organizatorzy.

Warsztaty odbędą się 18 września o godz. 10 w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach (ul. Świętego Jana 10). Udział w zajęciach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy: pod numerem tel. 322537926, 326029256 lub mailowo: edukacja@ateneumteatr.pl. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia