Bezpłatne warsztaty programowania

czwartek 2 września 2021
Kiedy: 
  • czwartek 2 września 2021 - sobota 4 września 2021
Gdzie: Katowice
Nawet kilkuletnie dzieci mogą rozpocząć naukę programowania oraz zaprzyjaźnić się z naukami ścisłymi i przyrodniczymi. Przekonają się o tym najmłodsi, którzy wezmą udział w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych.

Podczas zajęć przedszkolaki i uczniowie klas pierwszych poznają podstawy programowania. Dzieciaki spróbują zaprogramować robota edukacyjnego Photon oraz poznają ciekawostki z innych dziedzin nauki. Z kolei w sobotę 4 września na małych uczestników czekają zajęcia wypełnione zabawami, rymowankami, podczas których dzieci poznają lub powtórzą podstawowe zwroty w języku angielskim. Warsztaty poprowadzą instruktorzy szkoły językowej ProfiLingua, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat.

Warsztaty z programowania odbędą się 2 oraz 3 września w godz. 15-18. Zajęcia z języka angielskiego odbędą się 4 września w godz.10-18 w Centrum Handlowym Auchan Katowice (przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30). Udział jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia