Naucz się śpiewać z Maciejem Lipiną

poniedziałek 6 września 2021
Kiedy: 
  • sobota 18 września 2021 - niedziela 19 września 2021
„Warsztaty wokalne z gwiazdą” to propozycja dla starszych dzieci. Młodzież podczas zajęć popracuje nad postawą, oddechem i intonacją. Zobaczy, jak wygląda praca z mikrofonem. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty adresowane są do młodzieży w wieku od 14. do 18. roku życia. Podczas zajęć uczestnicy poznają podstawy techniki wokalnej, popracują nad poprawną postawą, oddechem i intonacją. Dowiedzą się również, jak zachowywać się podczas prób i nagrań w studio, jak rozpocząć pracę nad interpretacją piosenki czy też jak zachowywać się na scenie. Warsztaty poprowadzi Maciej Lipina - wokalista, gitarzysta, autor piosenek, odtwórca głównej roli (Ryśka Riedla) w spektaklu „Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskiem im. St. Wyspiańskiego w Katowicach.

Zajęcia odbędą się 18 i 19 września o godz. 10. W sobotę w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Zabrzu (ul. 3 Maja 12), a w niedzielę w In-nYm Domu Kultury w Rudzie Śląskiej (ul. Oświęcimska 87). Udział w w warsztatach jest bezpłatny. Obowiązują zapisy od 7 września za pomocą ankiety. Więcej informacji znajdziecie na stronie in-ni.pl lub pod numerem telefonu 519 659 277 (w godz. 13- 19).

Kategoria: Wydarzenia