Zobacz perełki motoryzacji

wtorek 7 września 2021
 • fot. mat. UM Bytom
  fot. mat. UM Bytom
 • fot. mat. UM Bytom
  fot. mat. UM Bytom
 • fot. mat. UM Bytom
  fot. mat. UM Bytom
 • fot. mat. UM Bytom
  fot. mat. UM Bytom
Kiedy: 
 • sobota 11 września 2021
Gdzie: Bytom
Unikatowe samochody sprzed wojny, legendy PRL-u takie jak maluchy, syrenki, duże fiaty i wiele innych zobaczycie podczas Parady Pojazdów Zabytkowych. Dodatkowo będzie można zwiedzić m.in. Galerię Motoryzacji i Techniki.

11 września na bytomskim Rynku już po raz 17. odbędzie się Parada Pojazdów Zabytkowych. Do miasta przyjadą unikatowe samochody sprzed wojny, legendy motoryzacji, jak maluchy, syrenki, duże fiaty. Będzie można zobaczyć również unikatowego „Ursusa”. Nie zabraknie innych atrakcji. Wśród nich konkursy motoryzacyjne, możliwość zwiedzenia Lodowiska im. Braci Nikodemowiczów, Galerii Motoryzacji i Techniki oraz Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa przy Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Impreza odbędzie się 11 września. Zabytkowe pojazdy na Rynku w Bytomiu będzie można zobaczyć w godz. 10.40 – 13.30. Następnie na parkingu przy lodowisku (ul. Pułaskiego 71) w godz. 13.30 – 15. Zakończenie zlotu w godz. 15-17 przy WORD Bytom (ul. Strzelców Bytomskich). Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie Urzędu Miejskiego w Bytomiu. 

Kategoria: Wydarzenia