Mała Filharmonia dla dzieci

środa 8 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 19 września 2021
Gdzie: Katowice
To warsztaty dla najmłodszych. Podczas zajęć dzieci poznają instrumenty, historię kompozytorów i wysłuchają minikoncertu. Po spotkaniu z muzyką czeka na Was pyszne małe co nieco - Niedzielne Obiadania.

Warsztaty dla dzieci Mała Filharmonia to cykl spotkań z muzyką na Śląskiej Scenie Kameralnej. Podczas 45 minutowych zajęć najmłodsi będą mieli okazję zapoznać się z instrumentami, historią kompozytorów i wysłuchać minikoncertu. Jednocześnie rodzice mogą spędzić czas w restauracji na Niedzielnych Obiadaniach czyli połączeniu śniadania z obiadem gdzie przy dźwiękach jazzującej gitary Piotra Krakowskiego, szef kuchni przygotuje dla Państwa pyszne potrawy oraz wyśmienite desery. Po warsztatach dwugodzinną zabawę i opiekę dla dzieci zapewnią animatorki. Będą to zabawy ruchowe, dostosowane do wieku, zwierzątka tworzone z baloników, gry planszowe i zabawy plastyczne. 

Najbliższe warsztaty „Jesienne kolory w muzyce" skierowane są do dzieci w wieku 3-5 lat. Odbędą się 19 września o godz. 12.30. Bilety w cenie 25 zł (wstęp tylko na Małą Filharmonię), 90 zł (wstęp na Małą Filharmonię, konsumpcja w restauracji, bezpłatny wstęp dla dzieci bez ograniczenia oraz 3 godziny zabaw i animacji) można zakupić tutaj.

Śląską Scenę Kameralną znajdziecie przy ul. Bytkowskiej 1a w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia