„Rodzinka rządzi” w kinie

środa 15 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 18 września 2021 - niedziela 19 września 2021
Pamiętacie przebojową komedię „Dzieciak rządzi”? Bracia Templeton powracają na ekrany kin udowadniając, że tym razem to „Rodzinka rządzi”. Będzie śmiesznie i nie zabraknie zabawy - projekcję poprzedzą quizy i zagadki.

Tim i jego żona, Carol (żywicielka rodziny), mieszkają na przedmieściach ze swoją super inteligentną 7-letnią córką Tabithą i uroczą, małą Tiną. Starsza ubóstwia swojego wuja Teda i chce być jak on. Mała Tina ujawnia, że jest tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły Tabithy i jej tajemniczego założyciela, dr Erwina Armstronga. Dzięki niej bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę ma znaczenie. Na małych kinomanów przed seansem czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania.

Film będzie można zobaczyć 18 i 19 września o godz. 12.30 w kinach Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia