Zapisz dziecko do Akademii Sztuki

środa 15 września 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 26 września 2021 - niedziela 19 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
Propozycja dla małych artystów. Podczas warsztatów dzieci rozwiną pasję tworzenia, kreatywność, zdolności plastyczne, manualne, a przy tym będą świetnie się bawić. Jednocześnie rodzice mogą spędzić czas w restauracji na Niedzielnych Obiadaniach.

Akademia Sztuki to popołudniowe warsztaty dla dzieci rozwijające pasję tworzenia, kreatywność i poszerzające wiedzę o sztuce w Śląskiej Scenie Kameralnej. Na najbliższych zajęciach - 26 września dzieci stworzą dekoracje teatralne oraz wystąpią na scenie. Kiedy najmłodsi będą świetnie się bawić, rodzice mogą spędzić przyjemnie czas w restauracji na Niedzielnych Obiadaniach gdzie przy dźwiękach jazzującej trąbki Piotra Krakowskiego, szef kuchni przygotuje pyszne polskie potrawy oraz wyśmienite desery. W czasie całego wydarzenia dzieci będą mieć zapewnioną opiekę z udziałem animatorek. Nie zabraknie zabaw ruchowych dostosowanych do wieku, zwierzątek tworzonych z baloników, gier planszowych i zabaw plastycznych.

Warsztaty Akademii Sztuki będą odbywać się dwa razy w miesiącu (26 września, 10 i 24 października, 7 i 21 listopada, 5 i 19 grudnia) w godz. 12.30-15.30. Bilety w cenie 25 zł (warsztaty), 90 zł (cena biletu dla jednej osoby dorosłej, warsztaty, bezpłatny wstęp dla dzieci bez ograniczenia, konsumpcja w restauracji, oraz 3 godziny zabaw i animacji) można zakupić tutaj. Informację znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb.

Śląska Scena Kameralna mieści się przy ul. Bytkowskiej 1a w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia