Bezpłatne warsztaty piosenki aktorskiej

wtorek 21 września 2021
Kiedy: 
  • poniedziałek 4 października 2021 - poniedziałek 11 października 2021
Gdzie: Sosnowiec
Zajęcia „Zagram to śpiewająco” skierowane są do małych artystów. Pomogą im rozwinąć prawidłową emisję głosu, dykcję, umiejętności aktorskie i ruch sceniczny. Warsztaty poprowadzi aktorka Teatru Zagłębia.

Warsztaty piosenki aktorskiej są jedną z propozycji programowych 7. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej, realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Sosnowcu. Skierowane są do dzieci w wieku 6-10 lat i mają na celu rozwinięcie umiejętności prawidłowej emisji głosu, dykcji, umiejętności aktorskich, ruchu scenicznego. Uczestnicy zajęć, pod przewodnictwem Agnieszki Bieńkowskiej, aktorki Teatru Zagłębia, zapoznają się również z różnymi technikami aktorskimi, które umożliwiają autorską, niepowtarzalną interpretację utworu. Dobra zabawa zostanie połączona z nauką i sztuką.

Zajęcia odbędą się 4 października o godz. 16.30, 8 i 11 października o godz. 16 w Zagłębiowskiej Mediatece (ul. Kościelna 11). Grupa dzieci weźmie udział we wszystkich trzech warsztatach. Udział jest bezpłatny – obowiązują zapisy. Należy wypełnić kartę zgłoszeniową i odesłać ją na adres mailowy: informatorium@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczyć ją osobiście do Informatorium Zagłębiowskiej Mediateki.

Kategoria: Wydarzenia