Poranek ze Strażakiem Samem

wtorek 26 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 31 października 2021
Niedzielny poranek w Pontypandy? Fani bajki „Strażak Sam” będą zachwyceni. Na dużym ekranie zobaczą pełne humoru przygody dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Seans poprzedzą gry, konkursy i zabawy.

31 października w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz.2”. Tytułowy bohater nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Norman kontra pies pożarowy”, „Katastrofa na polance”, „Potworna mania”, „Czarodziej Wally”, „Książę w Pontypandy”. Projekcję poprzedzają atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek dla najmłodszych

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Po seansie każdy otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama” będzie można zobaczyć 31 pażdziernika o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia