Zagraj w „80 minut dookoła świata”

środa 29 września 2021
Kiedy: 
  • sobota 2 października 2021
Gdzie: Gliwice
Przed Wami misja przechwycenia legendarnego rękopisu dziennika Phileasa Fogga. Zadanie będzie wymagało nie lada umiejętności i sprytu. Pakujcie plecaki i ruszajcie na spotkanie przygody.

W Gliwicach odnaleziono legendarny rękopis – dziennik Phileasa Fogga, człowieka, który przemierzył dookoła kulę ziemską w zaledwie 80 dni. Wystawiony w bibliotecznych gablotach miał przyciągnąć tłumy turystów, stał się jednak łakomym kąskiem dla paserów, którzy niewątpliwie będą chcieli zarobić krocie na sprzedaży tego białego kruka na czarnym rynku. Przed uczestnikami gry zadanie – przechwycenie dziennika.

Co zrobić aby zagrać?

W grze mogą brać udział gracze indywidualni oraz drużyny (minimum dwuosobowe, z których przynajmniej jedna osoba jest pełnoletnia). Wymogiem wzięcia udziału w grze jest posiadanie przez drużynę minimum jednego smartfona/tabletu z zainstalowaną aplikacją ActionTrack (dostępną bezpłatnie w Google Play i AppStore) z mobilnym dostępem do Internetu. Obowiązują wcześniejsze zapisy telefoniczne: 32 238 26 24 lub mailowo: instrukcyjny@biblioteka.gliwice.pl

Gra miejska odbędzie się 2 października w Bibliotece Centralnej w Gliwicach (ul. Kościuszki 17). Star zabawy o godz. 10. Pełny regulamin gry znajdziecie na stronie Biblioteki.

Kategoria: Wydarzenia