Eksperymenty z Martą Jedynak z MiniMini w Smart Kids Planet

wtorek 5 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 9 października 2021 - niedziela 10 października 2021
Gdzie: Katowice
Zapowiada się fantastyczna zabawa. Dzieciaki zamienią się w prawdziwych naukowców. Zbadają jakie tajemnice skrywa w sobie suchy lód, wezmą udział w wybuchowych eksperymentach, pomalują ekotorby oraz stworzą „Galaktykę w słoiku”.

9 i 10 października Smart Kids Planet w Bajce Pana Kleksa odwiedzi m.in. Marta Jedynak znana z programu dla dzieci w MiniMini+. Na najmłodszych czeka fantastyczna zabawa, eksperymenty i pokazy naukowe. Dzieci zbadają tajemnice suchego lodu, przekonają się czym właściwie jest i co sprawia, że jest suchy. Kto wie może uda się stworzyć z jego pomocą chmurę? Nie zabraknie wybuchowych eksperymentów, do których potrzebni będą dzielni odkrywcy. Dodatkowo odbędą się warsztaty „malujemy ekotorby” i „Galaktyka w słoiku”.

Weekend eksperymentów i pokazów w Smart Kids Planet odbędzie się 9 i 10 października w godz. 11.30-17. Dokładny program znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. Wejściówki w cenie 29 zł (bilet dla dziecka 1 godz.) lub 52 zł (bilet dla dziecka 2 godz.) możecie kupić tutaj

Bajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia