Pierwszy raz w kinie z dzieckiem

czwartek 7 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 10 października 2021
Rozpoczynacie przygodę z kinem? Teraz możecie wybrać seans przygotowany specjalnie na taką okazję - lekko przygaszone światła, ściszony dźwięk i dopasowany repertuar. Bilet kupuje tylko opiekun, dzieci wchodzą bezpłatnie.

10 października w kinach Helios w ramach cyklu „Pierwszy raz w kinie” najmłodsi zobaczą zestaw bajek z serii „Przytul mnie”. Animowany w 2D serial dla dzieci opowiada o radosnym i pełnym przygód życiu mieszkających w lesie Taty Misia i Małego Misia. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób ukazuje relacje między ojcem a synem. Serial prezentowany jest w ramach cyklu #bajkizpolski, do którego należą także inne wartościowe rodzime seriale, takie jak „Pamiętnik Florki” czy „Żubr Pompik”.

„Pierwszy raz w kinie”

Seans dedykowany jest najmłodszym widzom, którzy po raz pierwszy wybierają się do kina z rodzicami. Wyjątkowy dobór bajek i specjalne warunki (światła na sali kinowej lekko przygaszone i ściszony dźwięk) zapewniają komfortowy początek wielkiej przygody. Przed projekcją każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom, a na pożegnanie balonika. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami.

Najbliższy sens odbędzie się 10 października o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Na seanse z cyklu „Pierwszy raz w kinie” bilet kupuje tylko opiekun. Dzieci wchodzą na film bezpłatnie. Bilet na ten seans (w cenie 23,90 zł) dostępny tylko w kasie kina. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia