Sensoraki wspomogą rozwój dziecka

czwartek 21 października 2021
Kiedy: 
  • wtorek 2 listopada 2021
Podczas zajęć dzieci wykonają masy plastyczne oraz wezmą udział w zabawach integracyjno-ruchowych. Ich kreatywność i twórcze myślenie zostanie pobudzone. Dobra zabawa gwarantowana.

Sensoraki to cykl warsztatów sensoryczno-integracyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku 5-10 lat. Podczas zajęć najmłodsi będą wykonywać masy plastyczne korzystnie wpływające na rozwój integracji sensorycznej. Dodatkowo wezmą udział w zabawach integracyjno-ruchowych, które pomogą kształtować umiejętności społeczne i obcowanie w grupie. Warsztaty zawierają także elementy terapii zajęciowej, pobudzające kreatywność i twórcze myślenie.

Najbliższe zajęcia odbędą się 2 listopada o godz. 16 w Tarnogórskim Centrum Kultury w Opatowicach (ul. Pastuszki 9). Bilety w cenie 5 zł można zakupić online. Informację o wydarzeniu znajdziecie tutaj

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rok szkolny już na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić w prosty sposób, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Prezentujemy kilka prostych wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu