Rodzina Addamsów powraca do kin

piątek 22 października 2021
  • fot. mat. Multikino
    fot. mat. Multikino
Kiedy: 
  • piątek 22 października 2021 - niedziela 24 października 2021
Na dużym ekranie premiera okropnie obłędnych przygód rodziny Addamsów. Razem ze zwariowaną rodzinką wyruszycie w podróż – ostrzegamy, nie będzie to zwykła wycieczka krajoznawcza.

U Addamsów daje o sobie znać konflikt pokoleń. Etap buntu nie omija dorastających Wednesday i Pugsleya. Choć Addamsowie niekoniecznie wpisują się w model tradycyjnej rodziny, nawet Morticię martwi, że potomkowie po raz kolejny nie stawiają się na kolacji. Jak na powrót wzniecić ogień w rodzinnym ognisku i podtrzymać więzy? Gomez wpada na genialny pomysł – wspólne wakacje i podróż nawiedzonym kamperem przez całą Amerykę. Film przeznaczony dla dzieci od 6. roku życia.

Premiera „Rodziny Addamsów 2” już 22 października w sieci kin Multikino. Wybierając się do kina możecie skorzystać z karty Rodzina Do Kina. Dzięki niej zdobędziecie zniżki na zakupy w barze (20% rabatu) i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Koszt karty to 7,90 zł (ważna rok od zakupu). Bilety do kina w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). 

Kategoria: Wydarzenia