Halloween w House of Air

środa 27 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 31 października 2021
Gdzie: Gliwice
Co powiecie na wyskakaną zabawę halloweenową w rytm koszmarnej muzyki w upiornym klimacie? Do tego straszne zdjęcia, nagroda za najmroczniejszy strój i godzina zabawy gratis?

House of Air to miejsce idealne dla dzieci, których rozpiera energia. Na 3 tys. m2 znajdziemy kilkadziesiąt trampolin, atestowany sprzęt gimnastyczny oraz doświadczonych instruktorów. Ten park prowokuje do akrobacji, testowania nowych flipów i wysokich skoków. Więcej o nim przeczytacie w naszym artykule. 31 października na dzieci czekać będą tu dodatkowe atrakcje.

Nagroda za najlepszy strój i druga godzina gratis

Warto tego dnia popracować nad strojem i przygotować coś naprawdę upiornego, bo najlepsze przebranie zostanie nagrodzone. Z kolei najmłodsze potworki będą mogły skorzystać ze specjalnego stanowiska do malowania buziek i uświetnić swoje przebranie niezwykłym makijażem. Na dzieci czekać będzie odpowiednio przygotowane miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Przebierańcy mogą też liczyć na drugą godzinę skakania gratis.  

To straasznie fajne wydarzenie odbędzie się 31 października w godz. 10-18 w House of Air, przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach.

Kategoria: Wydarzenia