Zumba dla mamy i dziecka

środa 27 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 25 listopada 2021
Gdzie: Chorzów
Duża dawka ruchu i dobrej zabawy – tak zapowiada się listopadowe spotkanie Mamy Klub. Mamy wytańczą wszystkie stresy i troski, a dzieci skierują swoją niespożytą energię na zabawę w rytmie muzyki.

Listopadowe spotkanie klubu dla mam w Starochorzowskim Domu Kultury upłynie pod znakiem zumby. To przede wszystkim dobra zabawa, dużo uśmiechu i mile spędzony czas. Połączenie tańca i aerobiku z elementami salsy i samby z pewnością spodoba się mamom i dzieciom. Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach: dla mam i dla dzieci.

Zajęcia odbędą się 25 listopada o godz. 17 w Starochorzowskim Domu Kultury (ul. Siemianowicka 59). Bilety w cenie 8 zł i 5 zł dla członków Mamy Klub można zakupić online. Dodatkowe informacje udzielane są mailowo: agnieszka_w@chck.pl lub telefonicznie: 32 247 39 57. Informację o wydarzeniu znajdziecie na stronie SDK.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Rok szkolny na pełnych obrotach. Pojawiły się pierwsze kartkówki, sprawdziany i oczywiście – oceny. Jak zacząć ten semestr z lepszymi nawykami? Co można zmienić, aby ułatwić naukę i zmobilizować dziecko do samodzielnej pracy? Przedstawiamy kilka wskazówek, które można wprowadzić u siebie w domu.

Jak wspierać dziecko w nauce? 7 kroków do sukcesu