Potwornie wielka przygoda

czwartek 28 października 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 29 października 2021 - niedziela 31 października 2021
Zbliża się Halloween, a wraz z nim premiera wciągającej komedii - „Mój przyjaciel wampir”. Film na podstawie komiksu to historia dwóch chłopców, z których jeden tak naprawdę ma ponad 300 lat.

Film producentów hitu „Mały Książę” to propozycja animowanej komedii dla całej rodziny. W świat pełen przygód, duchów i magii zabierze widzów Mały Wampirek, który od stuleci mieszka w tym samym nawiedzonym domu. I chociaż może liczyć na towarzystwo wesołej ferajny straszydeł, to czuje się potwornie samotny. Ma tylko jedno marzenie - pójść do szkoły i poznać inne dzieci. Niestety rodzice nie pozwalają mu opuszczać rezydencji, twierdząc, że świat na zewnątrz jest pełen niebezpieczeństw. Wampirek się nie poddaje i wyrusza na poszukiwanie przyjaciół. W trakcie swoich wędrówek pozna nieco strachliwego chłopca Michaela, ale też przyciągnie uwagę Gibbusa – starego wroga jego wampirzej rodziny. Film dla dzieci od 6 lat.

Premiera już 29 października w sieci kin Multikino. Wybierając się do kina możecie skorzystać z karty Rodzina Do Kina. Dzięki niej zdobędziecie zniżki na zakupy w barze (20% rabatu) i zabawki w Multishopie oraz zbierzecie punkty do wymiany na supernagrody. Koszt karty to 7,90 zł (ważna rok od zakupu). Bilety do kina w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). 

Kategoria: Wydarzenia