Przygody pszczółki Mai na dużym ekranie

czwartek 4 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 6 listopada 2021 - niedziela 7 listopada 2021
Uwielbiają ją dziadkowie, rodzice i dzieci. Teraz w kinie możecie zobaczyć nowe przygody sympatycznej pszczółki. Przed Mają i Guciem ważne zadanie – opieka nad magiczną złotą pestką.

„Pszczółka Maja: Wielki Mały Skarb” to film animowany dla całej rodziny. Tym razem Maja i Gucio mają do wykonania ważną misję. Tajemniczy wędrowiec powierzy im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W niebezpieczną podróż przyjaciele udadzą się z mrówczymi wojownikami Zenkiem i Gienkiem. Ich tropem ruszy cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazdy. Czy uda się im dotrzeć do celu? Jakie przygody napotkają na swojej drodze?

O tym przekonacie się 6 i 7 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios: w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229), Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Przed seansem na małych kinomanów będą czekać quizy i zagadki do rozwiązania. Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia