Długi weekend pełen atrakcji w Bajce Pana Kleksa

poniedziałek 8 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 11 listopada 2021 - niedziela 14 listopada 2021
Gdzie: Katowice
Rozgrywki Monopoly Katowice na największej planszy w Polsce, warsztaty ze śląskiej godki z Markiem Szołtyskiem, teatralne improwizacje w Smart Kids Planet – tak zapowiada się długi weekend w Bajce Pana Kleksa.

Od 11 do 14 listopada w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet rodziny znajdą fantastyczną zabawę i masę atrakcji.

Zostań aktorem

W Smart Kids Planet (11-14 listopada) dzieciaki będą mogły wziąć udział w improwizacjach teatralnych, poćwiczyć dykcję i emisję głosu czy też własnoręcznie stworzyć kukiełki. Na scenie najmłodsi poczują się jak prawdziwi aktorzy, a animatorzy zadbają o mądrą zabawę w multimedialnej przestrzeni.

Rodzinne warsztaty ze śląskiej godki

W czwartek i w piątek rodzinnie będzie można posłuchać i nauczyć się czytać bajek po śląsku oraz poznać prawdę o Beboku, Piecuchu, Szczidze czy Rabczyku. Zajęcia poprowadzi Marek Szołtysek – autor bajek, opowieści i Elementarza Śląskiego. Śląsko godka w jego wykonaniu zrobi na uczestnikach niesamowite wrażenie. Warsztaty będą połączane ze zwiedzaniem Bajki Pana Kleksa. Czas trwania warsztatów to ok. 40 min.

Zagraj z Panem Monopoly

13 i 14 listopada będzie można zagrać w Monopoly Katowice. Rozgrywka odbędzie się na największej w Polsce planszy do gry, na której pojawiła się również Bajka. Strategia, zdrowa rywalizacja i znakomita zabawa gwarantowane. Gościem zabawy będzie Pan Monopoly we własnej osobie.

Więcej informacji o wydarzeniach znajdziecie tutaj. Bilety można zakupić onlineBajkę Pana Kleksa znajdziecie przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia