Wesoły poranek z kociakami

wtorek 9 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 14 listopada 2021
Wyrusz na spotkanie przygód z sympatycznymi kociakami, które są bardzo przyjazne i lubią pomagać innym. Bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów. Projekcję poprzedzą konkursy i zabawy na sali kinowej.

14 listopada w ramach Filmowego Poranka w kinie Helios najmłodsi zobaczą włoski serial animowany „44 Koty cz. 8”. Opowiada on o perypetiach czterech kocich przyjaciół: Lampo, Milady, Pilou oraz Klopsika, którzy zakładają zespół muzyczny. Arcykoty koncertują w garażu, a przy tym przeżywają niebywałe przygody. Koty są bardzo przyjazne, lubią pomagać innym i zawsze są gotowe do poświęceń. Tym samym bajka nie tylko bawi, ale także uczy małych kinomanów. Na ekranie pojawi się zestaw bajek: „Prawdziwy talent Bibi”, „Na tropie kociego ducha”, „Świat do góry nogami”, „Dyniowy potwór”, „Kociastyczne dzieło sztuki”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek w kinie

Seanse przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas Poranków dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, pozostawione są też przyciemnione światła, dzięki czemu nawet najmłodsze maluch mogą bez obaw uczestniczyć w wydarzeniu. Każde spotkanie rozpoczyna się konkursami i zabawami w sali kinowej.

„44 Koty cz.8” obejrzymy 14 listopada o godz. 10.30 w kinach Helios w: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul, Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 20,90 zł (1 dzień przed seansem) i 23,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia