Zobacz przygody Pszczółki Mai

środa 10 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 11 listopada 2021
Najbardziej porywającą i zabawną część przygód słynnej pszczółki i jej skrzydlatej ekipy możecie zobaczyć na dużym ekranie. Przed Mają odpowiedzialna misja. Jaka? O tym przekonacie się 11 listopada podczas premiery w Multikinie.

„Pszczółka Maja: Mały wielki skarb” to film animowany dla całej rodziny. Wiosna nie zdążyła się jeszcze na dobre rozpocząć, a Maja i Gucio już wyruszają z ula w poszukiwaniu przygody. Napotkany na łące tajemniczy wędrowiec powierza im opiekę nad magiczną złotą pestką, którą mają dostarczyć do pałacu na Sekretnym Wzgórzu. W tak niebezpieczną misję przyjaciele zabierają nieustraszonych mrówczych wojowników: Zenka i Gienka. Dzielna drużyna rusza w drogę, nie mając pojęcia, że ich tropem podąża cały wachlarz typów spod ciemnej gwiazd. Na dodatek wkrótce okaże się, że pestka tak naprawdę jest jajkiem. Co się z niego wykluje, czy uda im się dotrzeć do celu?

O tym przekonacie się 11 listopada w sieci kin Multikino. Bilety w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Szczegółowy repertuar znajdziecie na stronie Multikina

Kategoria: Wydarzenia