Zrób swój ekokalendarz adwentowy

środa 10 listopada 2021
Kiedy: 
  • poniedziałek 22 listopada 2021
Gdzie: Sosnowiec
Powoli zbliżają się święta. Czas pomyśleć o kalendarzu adwentowym. Jest ku temu okazja – bezpłatne warsztaty, podczas których powstanie jego wersja eko. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Warsztaty plastyczne organizowane są w ramach Tygodnia Edukacji Globalnej. Na zajęciach powstaną kalendarze adwentowe w stylu eko. To propozycja skierowana do dzieci w wieku 6-14 lat. W warsztatach mogą również wziąć udział rodzice (należy wówczas wypełnić również kartę zgłoszenia osoby pełnoletniej). Wszystkie materiały do wykonania pracy zapewnia organizator.

Zajęcia odbędą się 22 listopada o godz. 17 w Sali Edukacyjnej Zagłębiowskiej Mediateki (ul. Kościelna 11, poziom 0). Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Warunkiem udziału jest wypełnienie karty zgłoszeniowej, podpisanie jej przez rodzica/opiekuna oraz przesłanie jej skanu (zdjęcia) na adres mailowy:  promocja@biblioteka.sosnowiec.pl lub dostarczenie osobiście do Informatorium (ul. Kościelna 11, poziom I). Karta zgłoszenia dostępna jest na stronie Biblioteki

Kategoria: Wydarzenia