Wycieczka za stadionowe kulisy

środa 10 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 13 listopada 2021
Gdzie: Tychy
Brak planów na sobotę? Fanom piłki nożnej spodoba się spacer w jednym z najładniejszych piłkarskich obiektów w naszym kraju. Zobaczycie jego najciekawsze miejsca oraz niedostępne na co dzień zakamarki.

Po Stadionie Miejskim w Tychach oprowadzać będzie Kamil Hajduka. Uczestnicy spaceru zobaczą m.in. strefę VIP, lożę prezydencką, salę konferencji prasowej, zaplecze techniczne. Nie zabraknie wielu interesujących historii o obchodzącym w tym roku swoje 50-lecie GKS Tychy. Z kolei w Tyskiej Galerii Sportu na uczestników będzie czekać multimedialna wystawa stała „Sportowa strona miasta. Historia. Wydarzenia. Mistrzowie”. Zwiedzanie odbędzie się w „ w kameralnej atmosferze z zachowaniem komfortu i bezpieczeństwa (pamiętajcie o maseczkach)” - podkreślają organizatorzy.

Stadion będzie można zwiedzić 13 listopada w godz. 11-12 w Tychach. Zbiórka przed wejściem głównym na stadion (od ul. Baziowej). Obowiązują zapisy pod numerem tel. 515 717 430 lub mailowo: k.hajduk@tgs.tychy.pl. Wstęp wolny. Informację znajdziecie na stronie Muzeum Miejskiego.

Kategoria: Wydarzenia