Ekorodzina na targach

wtorek 16 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 19 listopada 2021 - niedziela 21 listopada 2021
Ponad 300 stoisk ze zdrową żywnością, ekologicznymi ubraniami, kosmetykami, a także produkty handmade – znajdziecie podczas Targów Ekostyl. Do tego wykłady i warsztaty, a dla najmłodszych zabawa w ekoprzedszkolu.

To już 9. Międzynarodowe Targi EKOstyl - Zdrowej Żywności, Stylu Życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej. Na stoiskach będzie można znaleźć produkty od wystawców nie tylko z Polski, ale również Austrii, Czech, Rumunii, Bułgarii, a także Litwy i Ukrainy. To świetna okazja, aby zaopatrzyć się przed świętami w „zdrowe zakupy”, a także niebanalne prezenty dla bliskich.

Bądź eko

W bogatej ofercie odwiedzający znajdą certyfikowaną i tradycyjną żywność organiczną, jak produkty zbożowe, wędliny, nabiał, przetwory owocowe i warzywne, miody, bakalie i wiele innych. Targi to również ekologiczne ubrania, kosmetyki, wyroby handmade, akcesoria wyposażenia wnętrz. Można też liczyć na ciekawe produkty dla dzieci m.in. przeplatanki sensoryczne.

Wykłady, warsztaty i ekoprzedszkole

Wydarzenie to ciekawe wykłady i prelekcje m.in. o naturalnych terapiach wspierających zdrowie, ekologicznych kosmetykach i środkach czystości. Relaks zapewni koncert na instrumentach etnicznych. Podczas warsztatów kulinarnych będzie gotować m.in. Krzysztof Skiba. Nie zabraknie porad dietetycznych i zdrowotnych. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w warsztatach tworzenia wyjątkowych ozdób świateczych z przeplatanek na stoisku marki Dottka. Dzięki zabawie rozwiną motorykę małą, logiczne myślenie oraz koordynację oko-ręka. Na najmłodszych czeka również zabawa w ekoprzedszkolu, gdzie podczas warsztatów dowiedzą się, jak dbać o środowisko.

Targi Ekostyl odbędą się w dniach 19-21 listopada w godz. 10-18 w Hali Widowiskowo-Sportowej pod Dębowcem (ul. Karbowej 26) w Bielsku-Białej. Bezpłatne wejście tylko z e-biletem, dostępnym tutaj (bilet należy wydrukować i mieć ze sobą). Na miejscu bilet wstępu w cenie 8 zł, dzieci do lat 14 – bezpłatnie. Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb

Kategoria: Wydarzenia