Film dla całej rodziny - „Wilk, Lew i ja”

piątek 19 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 19 listopada 2021 - niedziela 21 listopada 2021
Już w ten weekend premiera na dużym ekranie filmu „Wilk, Lew i ja”. Główna bohaterka Alma zostaje opiekunką niezwykłych maluchów. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane.

Film familijny „Wilk, Lew i ja” (dla dzieci od 6 lat) to historia o przyjaźni pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem. Główna bohaterka Alma postanawia wrócić do krainy swojego dzieciństwa – na wyspę pośrodku jeziora w dzikich ostępach Kanady. Wkrótce dziewczyna natrafia na dwójkę niezwykłych nieznajomych – małego wilczka i urocze lwiątko. Pierwszy ze zwierzaków to szczeniak zaprzyjaźnionej z dziadkiem Almy wilczycy, a drugi to cudem uratowane z katastrofy lotniczej zwierzątko przeznaczone na cyrkową arenę. Stworzenia stają się nierozłączne i zachowują się jak rodzeństwo. Alma zabiera je do domu i zostaje ich opiekunką, patrząc jak z każdym dniem się oswajają i coraz lepiej sobie radzą z otaczającym światem. Okazuje się jednak, że zwierzaki są poszukiwane i na trop Almy wpadają leśni strażnicy.

Premiera filmu już 19 listopada w sieci kin Multikino. Bilety w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie Multikina

Kategoria: Wydarzenia