Zapisz dziecko na bezpłatne zajęcia z angielskiego i robotyki

piątek 19 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • wtorek 23 listopada 2021 - środa 22 grudnia 2021
Gdzie: Gliwice
Twoje dziecko jest ciekawe świata i lubi zdobywać nowe umiejętności w grupie rówieśników? A może chcesz zaszczepić w nim miłość do książek? Akademia Factory to coś dla Was. Ruszyły zapisy na bezpłatne zajęcia z angielskiego i robotyki.

Akademia Factory to cotygodniowe zajęcia dla najmłodszych z języka angielskiego i robotyki. Można zapisać pociechę na pojedyncze zajęcia. Każdorazowo tematyka lekcji będzie inna i tak ułożona, aby dziecko, które jest pierwszy raz, łatwo się zorientowało w zadaniach. Liczba uczestników jest ograniczona i wynosi maksymalnie 10 osób.

Do you speak English?

Angielski ze Szkołą Językową Say Ok będzie odbywał się w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci młodszych 6-8 lat (wtorki godz. 17-17.45) i dla starszych 9-11 lat (wtorki godz. 18-19). Szkoła specjalizuje się w nauczaniu metodami bezpośrednimi, nastawionymi na szybkie postępy i konwersację. Nacisk kładziony jest przede wszystkim na naukę mówienia. Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: nwisniewska@neinver.com. W tytule wiadomości należy wpisać: Akademia Factory, Angielski godz. 17 (lub godz.18). Zgłoszenie musi zawierać: datę zajęć, godzinę, wiek dziecka, imię i nazwisko dziecka oraz numer telefonu rodzica. Na zajęcia dzieci przynoszą ze sobą zeszyt i piórnik z podstawowymi przyborami (ołówek, kredki).

Robotyka z LEGO Spike

Zajęcia z robotyki wprowadzą dzieci (od 8. roku życia) w świat konstruowania i programowania poprzez zabawę klockami LEGO. Najmłodsi rozwiną swoje zdolności manualne, łatwiej będzie im zrozumieć zagadnienia z matematyki czy informatyki. Warsztaty poprowadzi Uniwersytet Rozwoju. Będą odbywać się w każdą środę w godz. 17-18. Na zajęcia obowiązują zapisy mailowe: nwisniewska@neinver.com. W tytule wiadomości należy wpisać: Akademia Factory, Robotyka. Zgłoszenie musi zawierać: datę zajęć, godzinę, wiek, imię i nazwisko dziecka oraz numer telefonu rodzica. Nie trzeba mieć ze sobą żadnych przyborów.

Multimedialna biblioteka

W Akademii Factory dzieciaki i dorośli mogą również skorzystać z zasobów biblioteki multimedialnej. Obecnie dostępnych jest 20 tytułów m.in. „Tajemniczy ogród”, „Dziadek do orzechów”, „O centaurach”. Pozycji będzie przybywać, Akademia stara się cały czas powiększać swoje zbiory. Aby uzyskać dostęp do książki wystarczy przyjść i zeskanować kod QR.

Akademia Factory mieści się w Factory Gliwice (ul. Rybnicka 205, lokal pomiędzy restauracją Olimp a salonem Tefal). Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Informacja znajdziecie również na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia