Mikołajki w kolorowej krainie baniek mydlanych

poniedziałek 22 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • poniedziałek 6 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
Brak pomysłu, gdzie spędzić mikołajki? Co powiecie na bajeczne show z bańkami w roli głównej. „Tajemnica Bańki Szczęścia” to spora dawka dobrego humoru i energii dla całej rodziny w wykonaniu międzynarodowych artystów.

Teatr Baniek Mydlanych to unikalne widowisko dla dzieci z bańkami mydlanymi w różnych kształtach i kolorach. Spektakl prowadzony jest w interakcji z widzami. Polecany dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat.

W krainie Bańkolandii

W laboratorium znanego wynalazcy Bąbelka trwają prace nad tajemniczą recepturą mydlanej bańki szczęścia. Pomagają mu przyjaciele: Mydlaneczka, wróżka Czarodziejówna oraz profesor Bulbulas i oczywiście mali widzowie Bańkolandii. Wspólnie z aktorami dzieci będą rozwiązywać bańkowe zagadki, wspierać bohaterów oklaskami, a także walczyć ze złośliwym Bulbulasem zmieniając stworzone przez niego dziwadła w kolorowe bańki radości.

Teatr Baniek Mydlanych będzie można zobaczyć 6 grudnia o godz. 18 w katowickim Centrum Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice Miasto Ogrodów, plac Sejmu Śląskiego 2). Bilety w cenie od 40 zł do 65 zł można zakupić tutaj. Dzieci do lat 2 wchodzą bezpłatnie (miejsce na kolanach rodzica). Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.

Kategoria: Wydarzenia