Poznaj sekrety Świętego Mikołaja

poniedziałek 22 listopada 2021
Kiedy: 
  • czwartek 2 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
Mikołajki z Teatrem Trip zapowiadają się ciekawie. Dzieciaki wezmą udział w animacjach z tańcami, zabawami oraz zagadkami, poznają sekrety Mikołaja oraz elfów. W programie również wręczenie prezentów.

Animacje mikołajkowe „Sekrety Św. Mikołaja” w wykonaniu aktorów Teatru Trip oraz spotkanie ze świętym Mikołajem to propozycja Filii nr 1 Miejskiego Domu Kultury „Szopienice-Giszowiec” w Katowicach. Elf wraz z Mikołajem zdradzi dzieciom kilka sekretów. Publiczność dowie się m.in. jak wejść przez komin, jaki jest ulubiony taniec elfów czy też jak uruchomić sanie. Święty wręczy również dzieciom prezenty (przygotowane i dostarczone wcześniej przez rodziców).

Wieczór mikołajkowy odbędzie się 2 grudnia w sali widowiskowej MDK przy ul. Obrońców Westerplatte 10 w Katowicach-Szopienicach. Bilety są w cenie 9 zł. Zapisy oraz przyjmowanie paczek dla dzieci odbywa się w sekretariacie w godz. 9-15 (tel. 32 2569977). Prezenty można dostarczyć do 29 listopada (w stabilnym opakowaniu, z wyraźnym podpisem: imię, nazwisko i wiek dziecka). Informację znajdziecie na stronie Domu Kultury.

Kategoria: Wydarzenia