Zacznij dzień ze Strażakiem Samem

środa 24 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • niedziela 28 listopada 2021
Podczas Filmowego Poranka dzieciaki wybiorą się do Pontypandy. Na dużym ekranie zobaczą pełne humoru przygody dzielnego strażaka i jego przyjaciół. Seans poprzedzą gry, konkursy i zabawy.

28 listopada w ramach Filmowych Poranków na ekranie zagości animowany serial „Strażak Sam, cz. 3”. Tytułowy bohater, razem ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się różne zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom w rozwiązywaniu ich problemów. Dzieci zobaczą zestaw bajek: „Z archiwum Zet”, „Na Dzikim Zachodzie”, „ A kto wypuścił kota?”, „Nie pędź tak, Dilys”, „Pondziaki Normana”.

Łamigłówki HelioSówki

Uczestnicy Filmowych Poranków mogą wziąć udział w zabawie Łamigłówki HelioSówki. Dzieci rozwiążą zagadki, poznają ciekawostki i wezmą udział w konkursach. Za wykonanie zadania otrzymają pieczątki na specjalnej karcie. Zebrane 8 pieczątek to nagroda: odznaka HelioSówki.

Poranek dla najmłodszych

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Podczas seansu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności, a na sali przez cały czas pozostawiane są przyciemnione światła (półmrok). Spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 28 listopada w Helios Katowice dodatkowo będzie można spotkać się z Martą Ludwiczek, autorką książki „Jak nie wpaść w tarapaty, czyli porady dla dziecka, mamy i taty”. Po seansie każdy mały uczestnik otrzyma balonowy upominek.

„Strażaka Sama” zobaczycie 28 listopada o godz. 10.30 w kinach: Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego 6), Katowicach (ul. Kościuszki 229),  Żorach (ul. Katowicka 10). Bilety można zakupić online. Są w cenie 14,90 zł (na 3 dni i więcej przed seansem), 17,90 zł (2 dni przed seansem), 19,90 zł (1 dzień przed seansem) i 22,90 zł (w dniu seansu). Więcej informacji znajdziecie również na profilu na FB Helios Dla Dzieci.

Kategoria: Wydarzenia