Andrzejkowe atrakcje z Panem Kleksem

środa 24 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 26 listopada 2021 - niedziela 28 listopada 2021
Gdzie: Katowice
Eksperymenty, taneczne animacje, wróżby, upiorne zwiedzanie, warsztaty tworzenia biżuterii z węgla oraz śląskiego Beboka – tak zapowiada się weekend andrzejkowy w Bajce Pana Kleksa i w Smart Kids Planet.

Andrzejki w Bajce Pana Kleksa zapowiadają się ciekawie. Wróżby, przepowiednie i historie z dreszczykiem – każdy znajdzie coś dla siebie.

Eksperymenty z przepowiednią

Podczas zajęć z Doktorem Paj Chi Wo uczestnicy zerkną do plazmowej kuli, aby zobaczyć przyszłe losy. Odczytają z niej również niewidzialną przepowiednię. Nie zabraknie „płynnych” wróżb, które rozwiną dziecięcą wyobraźnię. Rodzinne warsztaty bez zwiedzania Bajki Pana Kleksa odbędą się 26 listopada o godz. 18 lub 20. Rekomendowany wiek dzieci – od 5 lat. Czas trwania zajęć ok. 90 min.

Andrzejki w Smart Kids Planet

Tu na dzieciaki będzie czekać taneczna zabawa oraz wróżby. Lanie wosku, drzewko szczęścia, zabawa z filiżankami czy wróżenie z dłoni to tylko niektóre z atrakcji. Dodatkowo organizatorzy zapewniają pyszny poczęstunek. Mile widziane przebierania. Zabawa odbędzie się 27 listopada w godz. 17-21.

Upiorne zwiedzanie i węglowe warsztaty

Gdy słońce zachodzi, a Bajka staje się pusta, z jej zakamarków wychodzą straszydła. Podczas upiornego zwiedzania (27 listopada, godz. 19.30, 20.30 lub 21.30) staniecie w oko w oko ze Szczigą, Utopkiem i Heksą. Z kolei podczas warsztatów górniczych (27 i 28 listopada) z Kopalnią Guido i Sztolnią Królowa Luiza dzieciaki będą mogły stworzyć biżuterię z węgla i własnego Beboka. Zajęcia będą połączone ze zwiedzaniem Bajki Pana Kleksa.

Więcej informacji o wydarzeniach i bilety znajdziecie tutajBajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia