„Bing: Święta i inne opowieści” po raz pierwszy na dużym ekranie

czwartek 25 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 27 listopada 2021 - niedziela 28 listopada 2021
Czy znacie tego niesfornego, czarnego króliczka? Teraz w kinach, po raz pierwszy w Polsce najmłodsi mogą zobaczyć świąteczną odsłonę jego przygód.

W ramach Poranków dla najmłodszych sieć Multikino i Cinema3D zaprezentuje 6 wybranych odcinków animowanej serii Binga. Po raz pierwszy w Polsce na dużym ekranie zagoszczą świąteczne przygody rezolutnego króliczka. W przygotowaniach do Gwiazdki będą pomagać mu najbliżsi przyjaciele- Sula, Amma, Flop i Pico. Malowanie twarzy, teatrzyk kukiełkowy, odpakowywanie prezentów, tworzenie obrazków z liści. Jakie jeszcze świąteczne atrakcje przyszykują wspólnymi siłami bohaterowie?

O tym przekonacie się już 27-28 listopada w Multikinie i Cinema3D. Weekendowe Poranki to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Bilety w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). Szczegółowy repertuar dostępny jest na stronie Multikina

Kategoria: Wydarzenia