Świąteczna zabawa z prezentami

wtorek 30 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 grudnia 2021
Gdzie: Gliwice
To gra terenowa „ W poszukiwaniu magii świąt”, w której możecie wygrać karty podarunkowe do 300 zł, magiczne light show i spotkanie z Mikołajem. Święty rozda prezenty, które wcześniej dostarczycie.

Święty Mikołaj wraz ze swoją drużyną odwiedzi CH Forum w Gliwicach. 4 grudnia będzie można zagrać w grę terenową, zobaczyć niezwykłe light show czy też otrzymać prezent od Mikołaja.

Gra terenowa z nagrodami

Do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 100, 200, 300 zł. Aby wziąć udział w zabawie należy zgłosić swoją drużynę do gry (maksymalnie 4 osoby, w tym minimum jeden dorosły) i wykonać zadania wyznaczone przez opiekuna drużyny. Wszystkie zespoły otrzymają kosze ze słodkościami, a co drugą turę 3 ekipy z najlepszym czasem otrzymają karty podarunkowe. Zapisy startują o godz. 12 przy scenie głównej.

Podróż do krainy Mikołaja

Grę zakończy magiczne light show (godz. 18.30), które przeniesie widzów do krainy Mikołaja. Tuż po nim Święty rozda prezenty ( w godz. 19 -21), które wcześniej można dostarczać jego pomocnikowi. Punkt rejestracji prezentów będzie czynny w godz. 12-18. Liczba prezentów do przekazania w trakcie spotkania jest ograniczona.

Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia w CH Forum w Gliwicach (ul. Lipowa 1). Udział jest bezpłatny. Szczegóły znajdziecie na stronie Forum

Kategoria: Wydarzenia