Zabawa w świątecznej Bajce Pana Kleksa

wtorek 30 listopada 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • sobota 4 grudnia 2021 - piątek 31 grudnia 2021
Gdzie: Katowice
Startuje świąteczny program w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet. Warsztaty, na których przygotujecie ekoozdoby choinkowe, spotkanie z Mikołajem, prezenty to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Zerknijcie.

W Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet zagości magia świąt. Od 4 grudnia startuje specjalny, świąteczny program atrakcji.

Magiczny czas w Bajce Pana Kleksa

Przez 7 dni w tygodniu w świątecznym klimacie będzie można zwiedzać Bajkę z Adasiem lub Agnieszką. Dodatkowo dzieciaki wezmą udział w warsztatach, na których powstaną ekologiczne ozdoby choinkowe z bajkowymi postaciami. Na deser czeka spotkanie ze świętym Mikołajem oraz Profesorem Kleksem, podczas którego każdy otrzyma specjalnie przygotowany na tę okazję prezent (rodzice oraz dzieci). Czas trwania zabawy to ponad 3 godziny.

Święta w Smart Kids Planet

Przystrojona świątecznie przestrzeń Smart Kids Planet, nastrojowa muzyka w tle oraz kreatywne warsztaty wprowadzą dzieci w magiczną atmosferę świąt. W tygodniu o godz. 17, a w weekend o godz. 11, 12.30, 14, 15.30 i 17 najmłodsi mogą wziąć udział w warsztatach, na których stworzą lampiony i stroiki świąteczne z naturalnych materiałów jak: gałązki, szyszki, a także barwionych makaronów i ryżu.

Bilety na Magiczny czas w Bajce Pana Kleksa i Święta w Smart Kids Planet możecie zakupić online. Teraz za bilety można zapłacić bonem turystycznymBajka Pana Kleksa mieści się przy ul. Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia