Zabierz dziecko do kina na filmowe mikołajki

czwartek 2 grudnia 2021
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • piątek 3 grudnia 2021 - poniedziałek 6 grudnia 2021
W ciągu czterech dni najmłodsi kinomani będą mogli wybierać wśród animacji i filmów familijnych. Na dużym ekranie propozycje pełne emocji i widowiskowych scen.

W kinach sieci Multikino odbędą się Filmowe Mikołajki. W programie animacje i filmy familijne. Wielbiciele Disneya mogą zobaczyć najnowszy animowany hit „Nasze magiczne Encanto” opowiadające o niezwykłej rodzinie Madrigalów. Druga propozycja, to film familijny „Wilk, Lew i ja” - historia o niezwykłej przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem. Wspaniałym filmem dla całych rodzin jest również „Clifford. Wielki czerwony pies”, znany z popularnych seriali animowanych opartych na książeczkach dla dzieci autorstwa Normana Bridwella. Na wielkim ekranie będzie można również zobaczyć najnowszy film mistrza kina familijnego Nicolasa Vaniera, autora niezapomnianego hitu „Bella i Sebastian”. „Chłopiec z chmur” to opowieść o niezwykłej przyjaźni, wielkiej odwadze i przygodzie, która odmieni życie pewnego chłopca i jego skrzydlatych przyjaciół. Najmłodszym spodoba się „Bing: Święta i inne opowieści”.

Filmowe Mikołajki zagoszczą w sieci kin Mulitikino od 3 do 6 grudnia. Szczegółowy repertuar seansów dostępny jest tutaj. Bilety w cenie 16,90 zł lub 19, 90 zł (w zależności od kina) można zakupić online. Na Śląsku Multikino znajdziecie w: Czechowicach-Dziedzicach (ul. Legionów 83), Jaworznie (ul. Grunwaldzka 59), Katowicach (ul. 3 Maja 30), Rybniku (ul. Bolesława Chrobrego 1), Tychach (Al. Jana Pawła II 16/18) i w Zabrzu (ul. Gdańska 18). 

Kategoria: Wydarzenia