Świąteczne warsztaty handmade na jarmarku

poniedziałek 6 grudnia 2021
Kiedy: 
  • czwartek 16 grudnia 2021 - niedziela 19 grudnia 2021
Koncerty, pokaz ognia, warsztaty, kiermasz książek, okazja do zaopatrzenia się przed świętami w produkty od lokalnych rolników – tak zapowiada się Jarmark Bożonarodzeniowy w Dąbrowie Górniczej.

Przez 4 dni w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej będzie można poczuć magię świąt. Na scenie m.in. spektakl familijny, występy wokalne, koncert kolęd, pokaz ognia. Nie zabraknie kiermaszu rękodzieła i ciekawych warsztatów. Uczestnicy zajęć będą mogli zrobić własnoręcznie świąteczne wianki, kartki czy też wziąć udział w warsztatach szycia skarpet Mikołaja. To jednak nie koniec atrakcji, podczas warsztatów literacko-wokalnych będzie można nagrać własnego miniaudiobooka, pastorałkę czy kolędę. Jarmark to również świąteczny kiermasz książek i interaktywna wystawa poświęcona przygodom Hugona - współczesnej wersji patrona dąbrowskiej biblioteki. W sobotę 18 grudnia odbędzie się Targ na Zielonym, gdzie będzie można zaopatrzyć się w świąteczne wyroby od lokalnych rolników i drobnych wytwórców, a 19 grudnia w Warsztacie Fabryki będzie królować rękodzieło.

Dąbrowski Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 16-19 grudnia w Fabryce Pełnej Życia (ul. Kościuszki 3) w Dąbrowie Górniczej. Dokładny plan imprezy znajdziecie na stronie wydarzenia na Fb. Wstęp wolny.

Kategoria: Wydarzenia