Bajecznie długi weekend i moc atrakcji

wtorek 4 stycznia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Kiedy: 
  • czwartek 6 stycznia 2022 - niedziela 9 stycznia 2022
Gdzie: Katowice
Warsztaty naukowe, ekologiczne z technik decoupage, lodowe, sensoryczne, zwiedzanie z Adasiem i Agnieszką – tak zapowiada się długi weekend w Bajce Pana Kleksa i Smart Kids Planet. Sprawdźcie rozkład zabawy.

Jak zaplanować czas dzieciom w długi weekend? Można skorzystać z ciekawej propozycji Bajki Pana Kleksa i Smart Kids Planet w Katowicach. Od 6 do 9 stycznia przygotowano fantastyczny program atrakcji dla całej rodziny.

Eksperymenty i warsztaty

Przez cały długi weekend Bajkę Pana Kleksa można zwiedzać z Panem Kleksem lub Adasiem i Agnieszką. Zwiedzanie można połączyć z warsztatami naukowymi lub ekologicznymi. 6 stycznia Doktor Paj-Chi-Wo pokaże sposoby rozdzielania mieszanin. Uczestnicy odkryją również procesy destylacji, krystalizacji czy też odparowywania. Od 7 do 9 stycznia dzieci będą miały okazję poznać technikę zdobienia zwaną decoupage. Puszczając wodze swojej fantazji własnoręcznie stworzą zakładki do książek lub udekorują świece, poznając jednocześnie właściwości wosku.

Stwórz swój własny śnieg

Smart Kids Planet to ponad 400 m2 sensorycznej i multimedialnej przestrzeni dla dzieci w wieku 4-12 lat. Innowacyjne atrakcje zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejsze światowe rozwiązania i zapewniają najwyższą jakość rozrywki. Podczas długiego weekendu dodatkowo dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach lodowych (godz. 11.30, 13, 14.30, 16) i sensorycznych (godz. 12.30, 14, 15.30, 17). Najmłodsi stworzą śnieg, a także poczują się jak archeolodzy, wydobywając z brył lodu ukryte skarby.

Bajka Pana Kleksa i Smart Kids Planet od 6 do 9 stycznia będą czynne w godz. 10-19. Bilety można zakupić online. Istnieje możliwość płatności bonem turystycznym. Więcej informacji znajdziecie na stronie Bajki

Bajka Pana Kleksa i Smart Kids Planet mieści się przy ulicy Porcelanowej 23 w Katowicach.

Kategoria: Wydarzenia